ELECTROLUX EZA-2400AOX

16.999,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВА РЕРНА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА 60Л 6 ПРОГРАМИ НА ПЕЧЕЊЕ 2 СТАКЛА НА ВРАТАТА SOFT MOTION-МЕКО ЗАТВАРАЊЕ НА ВРАТАТА КАТАЛИТИЧКО ЧИСТЕЊЕ ДИГИТАЛЕН ТАЈМЕР И ЧАСОВНИК ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВА РЕРНА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА 60Л 6 ПРОГРАМИ НА ПЕЧЕЊЕ 2 СТАКЛА НА ВРАТАТА SOFT MOTION-МЕКО ЗАТВАРАЊЕ НА ВРАТАТА КАТАЛИТИЧКО ЧИСТЕЊЕ ДИГИТАЛЕН ТАЈМЕР И ЧАСОВНИК ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 59/56/55 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи