Electrolux EXI18HD1W 18000BTU

Electrolux EXI18HD1W 18000BTU

28.999,00 ден.   Спореди

Electrolux EXI18HD1W 18000BTU, ИНВЕРТЕР Климатизер, Comfort cool, Cooling 5.2KW and Heating 5.8KW, Temperature indicator on inside unit, Active Carbon filter, Cold Plasma filtration - IONIZATOR, Noise...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 28.999,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux EXI18HD1W 18000BTU, ИНВЕРТЕР Климатизер, Comfort cool, Cooling 5.2KW and Heating 5.8KW, Temperature indicator on inside unit, Active Carbon filter, Cold Plasma filtration - IONIZATOR, Noise 25dB, Follow me sensor, 24h Timer, Turbo function, Turbo Fan, Energy label A+/A

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка