Electrolux EXI12HD1W 3.5KW so inverter

35.990,00 ден.   Спореди

Inverter Klimatizer, Comfort cool, Cooling 3.5KW and Heating 3.8KW, Temperature indicator on inside unit, Activ Carbon filter, Cold Plasma filtration, Noise 25dB, Follow me sensor, 24h Timer, Turbo fu...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 35.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Inverter Klimatizer, Comfort cool, Cooling 3.5KW and Heating 3.8KW, Temperature indicator on inside unit, Activ Carbon filter, Cold Plasma filtration, Noise 25dB, Follow me sensor, 24h Timer, Turbo function, Turbo Fan

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка