Electrolux EXI12HD1W 12000BTU

Electrolux EXI12HD1W 12000BTU

29.999,00 ден.   Спореди

Electrolux EXI12HD1W 12000BTU, ИНВЕРТЕР Климатизер, Comfort cool, Cooling 3.5KW and Heating 3.8KW, Temperature indicator on inside unit, Active Carbon filter, Cold Plasma filtration, Noise 25dB, Follo...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 29.999,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux EXI12HD1W 12000BTU, ИНВЕРТЕР Климатизер, Comfort cool, Cooling 3.5KW and Heating 3.8KW, Temperature indicator on inside unit, Active Carbon filter, Cold Plasma filtration, Noise 25dB, Follow me sensor, 24h Timer, Turbo function, Turbo Fan, Energy label A+/A

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка