Electrolux EWT0862TDW

Electrolux EWT0862TDW

19.999,00 ден.   Спореди

Electrolux EWT0862TDW, Машина за перење на алишта со горно полнење, Бела боја, Бела врата, 800 вртежи/мин, 6 кг зафатнина на барабанот, LED Дисплеj, Time manager, Бучност: 58dB/74dB, А+ енергетска кла...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux EWT0862TDW, Машина за перење на алишта со горно полнење, Бела боја, Бела врата, 800 вртежи/мин, 6 кг зафатнина на барабанот, LED Дисплеj, Time manager, Бучност: 58dB/74dB, А+ енергетска класа, Електронска контрола, 14 програми за перење, одложено перење, Traditional технологија на перењe, Димензии 400 x 600 x 850 mm (40cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи