ELECTROLUX EWT-1062TDW

20.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА ЕНЕРГЕТЦКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ 6КГ 1000 ВРТЕЖИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/40/60 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 20.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА ЕНЕРГЕТЦКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ 6КГ 1000 ВРТЕЖИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/40/60 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи