Electrolux EWP1274TDW

Electrolux EWP1274TDW

19.999,00 ден.   Спореди

Electrolux EWP1274TDW, Машина за перење на алишта, Бела боја, Бела врата, 1.200 вртежи/мин, 7 кг зафатнина на барабанот, ЛЦД Дисплеj, Бучност: 60dB/76dB, А++ енергетска класа, Електронска контрола, 16...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux EWP1274TDW, Машина за перење на алишта, Бела боја, Бела врата, 1.200 вртежи/мин, 7 кг зафатнина на барабанот, ЛЦД Дисплеj, Бучност: 60dB/76dB, А++ енергетска класа, Електронска контрола, 16 програми за перење, одложено перење, Traditional технологија на перење, Димензии 600 x 500 x 850 mm (50cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи