Electrolux ESL6200LO

Electrolux ESL6200LO

18.999,00 ден.   Спореди

Electrolux ESL6200LO, Вградна машина за миење на садови, Капацитет 12 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), Бучност: 45dB, Electronic - 3 digit Дисплеј, А енергетска класа, 5 програми...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 18.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux ESL6200LO, Вградна машина за миење на садови, Капацитет 12 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), Бучност: 45dB, Electronic - 3 digit Дисплеј, А енергетска класа, 5 програми за миење, 4 температурни нивоа (45, 50, 65, 70 C), одложено миење, AutoFlex, Energy saver, 1 colour beam on floor, Fuzzy logic, DryTech drying, 12 литри потрошувачка на вода, Димензии 596 x 555 x 818 mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи