Electrolux ESL3638RO

Electrolux ESL3638RO

23.999,00 ден.   Спореди

Electrolux ESL3638RO, Вградна машина за миење на садови, Капацитет 12 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), Бучност: 48dB, Electronic - 3 digit Дисплеј, А+ енергетска класа, 5 програм...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 23.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux ESL3638RO, Вградна машина за миење на садови, Капацитет 12 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), Бучност: 48dB, Electronic - 3 digit Дисплеј, А+ енергетска класа, 5 програми за миење, 4 температурни нивоа (45, 50, 65, 70 C), одложено миење, My favorite, DT, IL, AutoFlex, 2 colour beam on floor, TimeSaver, Energy saver, Fuzzy logic, DryTech drying, AQUA STOP, sensor, AQUA CONTROL, 9.8 литри потрошувачка на вода, Димензии 596 x 555 x 818 mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи