ELECTROLUX ESL-8320 RA

39.999,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 15 КОМПЛЕТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ НИВО НА БУЧАВОСТ 44DB ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 11Л SENSORCONTROL ПРОГРАМИ (ECO 50C,AUTOFLEX 45-70C,FLEXIWASH / INTENSIVE 70C,FAST PLUS...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 39.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 15 КОМПЛЕТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ НИВО НА БУЧАВОСТ 44DB ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 11Л SENSORCONTROL ПРОГРАМИ (ECO 50C,AUTOFLEX 45-70C,FLEXIWASH / INTENSIVE 70C,FAST PLUS) TIMEMANAGER ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 82/59/55 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка