ELECTROLUX ESL-4200LO

22.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 9 КОМПЛЕТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А 5 ПРОГРАМИ 3 ТЕМПЕРАТУРИ ТАЈМЕР ЗА ОДЛОЖЕН СТАРТ НИВО НА БУЧАВОСТ 51DB ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА ВО ЕДЕН ЦИКЛУС 13Л ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 81.8/44.6/55 Стан...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 22.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 9 КОМПЛЕТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А 5 ПРОГРАМИ 3 ТЕМПЕРАТУРИ ТАЈМЕР ЗА ОДЛОЖЕН СТАРТ НИВО НА БУЧАВОСТ 51DB ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА ВО ЕДЕН ЦИКЛУС 13Л ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 81.8/44.6/55 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка