Electrolux ESI6610ROX

Electrolux ESI6610ROX

36.999,00 ден.   Спореди

Electrolux ESI6610ROX, Полувградна машина за миење на садови, со INOX контролна рамка, ИНВЕРТЕРСКИ Мотор BLDC (inverter), Капацитет 12 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), Electronic...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 36.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux ESI6610ROX, Полувградна машина за миење на садови, со INOX контролна рамка, ИНВЕРТЕРСКИ Мотор BLDC (inverter), Капацитет 12 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), Electronic - LED Дисплеј, Бучност: 44dB, А++ енергетска класа, 6 програми за миење, 4 температурни нивоа (30, 45, 50, 65, 70 C), одложено миење, My favorite, DT, AutoFlex, FlexiWash, TimeSaver, Energy saver, Fuzzy logic, AQUA STOP, AQUA CONTROL, DryTech drying, 9.8 литри потрошувачка на вода, Димензии 596 x 555 x 818 mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи