Electrolux ESI4200LOX

Electrolux ESI4200LOX

27.999,00 ден.   Спореди

Electrolux ESI4200LOX, Полувградна машина за миење на садови, Slim Line, Капацитет 9 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), Electronic - ЛЦД Дисплеј, Бучност: 49dB, А енергетска класа,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 27.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux ESI4200LOX, Полувградна машина за миење на садови, Slim Line, Капацитет 9 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), Electronic - ЛЦД Дисплеј, Бучност: 49dB, А енергетска класа, 5 програми за миење, 3 температурни нивоа (50, 65, 70 C), одложено миење, Fuzzy logic, DryTech drying, AQUA STOP, AQUA CONTROL, 13 литри потрошувачка на вода, Димензии 446 x 550 x 818 mm (45cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи