Electrolux ESI3620LOX

Electrolux ESI3620LOX

19.999,00 ден.   Спореди

Electrolux ESI3620LOX, Полувградна машина за миење на садови, со INOX контролна рамка, Капацитет 12 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), Electronic - ЛЦД Дисплеј, Бучност: 49dB, А ен...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux ESI3620LOX, Полувградна машина за миење на садови, со INOX контролна рамка, Капацитет 12 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), Electronic - ЛЦД Дисплеј, Бучност: 49dB, А енергетска класа, 5 програми за миење, 4 температурни нивоа (45, 50, 65, 70 C), одложено миење, AD, Fuzzy logic, AQUA CONTROL, DryTech drying, 14.3 литри потрошувачка на вода, Димензии 596 x 555 x 818 mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи