Electrolux ESF4510ROX

Electrolux ESF4510ROX

25.999,00 ден.   Спореди

Electrolux ESF4510ROX, Машина за миење на садови, INOX, Slim Line, Капацитет 9 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), ЛЦД Дисплеј, Бучност: 47dB, А енергетска класа, 6 програми за миењ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 25.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux ESF4510ROX, Машина за миење на садови, INOX, Slim Line, Капацитет 9 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), ЛЦД Дисплеј, Бучност: 47dB, А енергетска класа, 6 програми за миење, 4 температурни нивоа (45, 50, 60, 70 C), одложено миење, ProClean incl. AutoOff, DT, ExtraHygiene, AUTO programme, Fuzzy logic, DryTech drying, AQUA STOP, AQUA CONTROL, 8.5 литри потрошувачка на вода, Димензии 446 x 580 x 850 mm (45cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи