Electrolux ESF3621LOW

Electrolux ESF3621LOW

16.999,00 ден.   Спореди

Electrolux ESF3621LOW, Машина за миење на садови, Бела боја, Капацитет 12 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), LED индикатор, Бучност: 49dB, А енергетска класа, 5 програми за миење, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux ESF3621LOW, Машина за миење на садови, Бела боја, Капацитет 12 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), LED индикатор, Бучност: 49dB, А енергетска класа, 5 програми за миење, 4 температурни нивоа (45, 50, 65, 70 C), одложено миење, Fuzzy logic, DryTech drying, AQUA CONTROL, 14 литри потрошувачка на вода, Димензии 600 x 600 x 850 mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи