ELECTROLUX ESF-5201 LOW

21.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА САДОВИ 13 КОМПЛЕТИ 5 ПРОГРАМИ 4 ТЕМПЕРАТУРИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА СУШЕЊЕ А ЕЛЕКТРОНСКО КОМАНДУВАЊЕ БУЧАВОСТ 49 DB AQUQ STOP ИНДИКАТОР ЗА СОЛ И ПРАШОК ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 21.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА САДОВИ 13 КОМПЛЕТИ 5 ПРОГРАМИ 4 ТЕМПЕРАТУРИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА СУШЕЊЕ А ЕЛЕКТРОНСКО КОМАНДУВАЊЕ БУЧАВОСТ 49 DB AQUQ STOP ИНДИКАТОР ЗА СОЛ И ПРАШОК ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 85/60/62 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка