ELECTROLUX EOC-3430COX

26.999,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВА РЕРНА МОЌНОСТ 3500W КАПАЦИТЕТ 74Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 59/59/56 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 26.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВА РЕРНА МОЌНОСТ 3500W КАПАЦИТЕТ 74Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 59/59/56 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи