ELECTROLUX EOB-5450AOX

23.999,00 ден.   Спореди

ВГРАДНА ФУРНА КАПАЦИТЕТ 74 Л. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ГРИЛ ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ/ТАЈМЕР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ЕМАЈЛИРАНА ВНАТРЕШНОСТ ТРОСЛОЈНО СТАКЛО ДИМЕНЗИИ : 59/56/55 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 23.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДНА ФУРНА КАПАЦИТЕТ 74 Л. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ГРИЛ ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ/ТАЈМЕР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ЕМАЈЛИРАНА ВНАТРЕШНОСТ ТРОСЛОЈНО СТАКЛО ДИМЕНЗИИ : 59/56/55 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи