Electrolux EOA5551AOX

Electrolux EOA5551AOX

24.999,00 ден.   Спореди

Electrolux EOA5551AOX, Вградна фурна, INOX со стакло, Црни Pop In/Out контролни копчиња кои се скриваат во фурната, ЛЦД Дисплеј, RING фурна со вентилатор, Самочистечка Catalytic фурна, Отварање на вра...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 24.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux EOA5551AOX, Вградна фурна, INOX со стакло, Црни Pop In/Out контролни копчиња кои се скриваат во фурната, ЛЦД Дисплеј, RING фурна со вентилатор, Самочистечка Catalytic фурна, Отварање на вратата на доле, врата со три стакла, Внатрешна лампа 40 watts халогена, Метод на котрола Електронски, Тајмер, Телескопски водилки tel.runner 1 level, FoodProbeсо, Моќност на фурната Конвекција 3.500W, Моќност на грилот 3.100W, (долно и горно печење, воздушно печење и грил), 8 функции на релната, Додатна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 74л, Енергетска класа А-20%, Димензии 560 x 550 x 600 mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи