Electrolux EOA5551AOW

Electrolux EOA5551AOW

23.999,00 ден.   Спореди

Electrolux EOA5551AOW, Вградна фурна, Бела боја со стакло, Црни Pop In/Out контролни вртелешки - копчиња кои се скриваат во фурната, LED Дисплеј, RING фурна со вентилатор, Самочистечка Catalytic фурна...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 23.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux EOA5551AOW, Вградна фурна, Бела боја со стакло, Црни Pop In/Out контролни вртелешки - копчиња кои се скриваат во фурната, LED Дисплеј, RING фурна со вентилатор, Самочистечка Catalytic фурна, Отварање на вратата на доле, врата со три стакла, Внатрешна лампа 40 watts халогена, Метод на котрола Електронски, SET Тимер, Телескопски водилки tel.runner 1 level, FoodProbeсо, Моќност на фурната Конвекција 3.500W, Моќност на грилот 3.100W, (долно и горно печење, воздушно печење и грилл), 8 функции на релната, Додатна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 74л, Енергетска класа А-20%, Димензии 560 x 550 x 600 mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи