ELECTROLUX ENN-2800COW/ACW

ELECTROLUX ENN-2800COW/ACW

27.999,00 ден.   Спореди

КОМБИНИРАН ВГРАДЛИВ ЛАДИЛНИК ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ ЗА ОДРЖАВАЊЕ 202Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 75Л ЗАМРЗНУВАЊЕ 4КГ ЗА 24ЧАСА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 177/54/54 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 27.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КОМБИНИРАН ВГРАДЛИВ ЛАДИЛНИК ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ ЗА ОДРЖАВАЊЕ 202Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 75Л ЗАМРЗНУВАЊЕ 4КГ ЗА 24ЧАСА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 177/54/54 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 5 месеци

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

All of these serious side effects require emergency medical attention cialis generic buy If today I see the gaping injury of an open cut on a person, I cannot look at it


         

Објавено


пред 8 месеци

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Baclofene Renaud De Beaurepaire https://newfasttadalafil.com/ - buy viagra and cialis online cialis generic name Ietivf Viagra Australia Next Day Delivery intraocular pressure https://newfasttadalafil.com/ - discreet cialis meds Gtflsz
Сродни производи


Најпопуларни производи