ELECTROLUX EN-3854MOX

44.999,00 ден.   Спореди

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 265 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 92 L FROST FREE ФУНКЦИА СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА ОСВЕТЛУВАЊЕ LED МЕТАЛЕН ДРЖАЧ ЗА ШИШИЊА LED ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 44.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 265 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 92 L FROST FREE ФУНКЦИА СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА ОСВЕТЛУВАЊЕ LED МЕТАЛЕН ДРЖАЧ ЗА ШИШИЊА LED ДИСПЛЕЈ БУЧАВОСТ 43 DB БОЈА INOX ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 200/60/65 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи