Electrolux EMS17006OX

Electrolux EMS17006OX

19.999,00 ден.   Спореди

Electrolux EMS17006OX, Вградна Микробранова Печка со грилл, INOX со завршна обработка која е отпорна на отпечатоци од прсти, Капацитет 17л, Вградна, надворешна моќност (Микроталаси) 800W, Грилл моќнос...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux EMS17006OX, Вградна Микробранова Печка со грилл, INOX со завршна обработка која е отпорна на отпечатоци од прсти, Капацитет 17л, Вградна, надворешна моќност (Микроталаси) 800W, Грилл моќност 1.000 W, Допир (Touch) контрола, отварање на вратата со копче, стаклен ротирачки тањир 272 mm, 5 степени на моќност, Автоматска програма (самоподесувачко ниво на моќност), defrosting, Димензии: 494 x 371 x 296 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи