ELECTROLUX EMS-20400S

6.499,00 ден.   Спореди

МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 18,5Л ДИЈАМЕТАР НА ТАЊИР 27СМ МОЌНОСТ НА МИКРОБРАНОВА 800W МОЌНОСТ НА ГРИЛ 1000W АВТОМАТСКИ ПРОГРАМИ ДИГИТАЛЕН ТАЈМЕР ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 28.7/48.5/41 Стандардна гаранција 24 м...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 6.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 18,5Л ДИЈАМЕТАР НА ТАЊИР 27СМ МОЌНОСТ НА МИКРОБРАНОВА 800W МОЌНОСТ НА ГРИЛ 1000W АВТОМАТСКИ ПРОГРАМИ ДИГИТАЛЕН ТАЈМЕР ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 28.7/48.5/41 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка