Electrolux EKC52500OX

Electrolux EKC52500OX

23.999,00 ден.   Спореди

Electrolux EKC52500OX, Самостоен шпорет, INOX, 4 Стаклокерамички плочи за готвење (2 x плочи 145mm - 1.200W, 2 x плоча 180mm - 1.800W), Рерна со двојно стакло 60 литри традиционална и грил со вентилат...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 23.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux EKC52500OX, Самостоен шпорет, INOX, 4 Стаклокерамички плочи за готвење (2 x плочи 145mm - 1.200W, 2 x плоча 180mm - 1.800W), Рерна со двојно стакло 60 литри традиционална и грил со вентилатор, Моќност на грилот: 1.800W, Моќност 1.815W, Горен грејач 850W, Долен грејач 900W (долно и горно печење, воздушно печење и грил), (MULTI 6), Minute minder Тимер, Термостат, Светло, Алуминиумска Тава и INOX решетка во рерната, А-10% енергетска класа, Димензии 500 x 600 x 858 mm (50cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи