ELECTROLUX EKC-6430AOX

27.999,00 ден.   Спореди

ШПОРЕТ СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОТНА 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ ИНДИКАТОР ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА 74Л ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 27.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ШПОРЕТ СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОТНА 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ ИНДИКАТОР ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА 74Л ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи