ELECTROLUX EJ-2801AOX

19.999,00 ден.   Спореди

ЛАДИЛНИК СО ГОРНА КОМОРА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИК : 225 Л. КАПАЦИТЕТ НА КОМОРА : 55 Л. СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ЗОНА ЗА СВЕЖ ЗЕЛЕНЧУК / ОВОШЈЕ НИВО НА ШУМ : 40 ДБ. ДИМЕНЗИИ (В/Ш/Д) 159/55/60 С...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ЛАДИЛНИК СО ГОРНА КОМОРА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИК : 225 Л. КАПАЦИТЕТ НА КОМОРА : 55 Л. СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ЗОНА ЗА СВЕЖ ЗЕЛЕНЧУК / ОВОШЈЕ НИВО НА ШУМ : 40 ДБ. ДИМЕНЗИИ (В/Ш/Д) 159/55/60 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи