ELECTROLUX EJ-2301AOW

16.999,00 ден.   Спореди

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР ЕНЕРГЕТЦКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 190Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 44Л ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 140/55/60 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР ЕНЕРГЕТЦКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 190Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 44Л ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 140/55/60 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи