Electrolux EHF6241FOK

Electrolux EHF6241FOK

13.999,00 ден.   Спореди

Electrolux EHF6241FOK, Вградна стакло керамичка плотна, LED Дисплеј, Контрола Електронски на допир, Hi-Light, Automatic Switch Off, Child-lock систем за заштита на деца, Residual temp. Indication, 1 s...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux EHF6241FOK, Вградна стакло керамичка плотна, LED Дисплеј, Контрола Електронски на допир, Hi-Light, Automatic Switch Off, Child-lock систем за заштита на деца, Residual temp. Indication, 1 side bevelled glas, Грејни зони: 2 x поединечна плотна 145mm 1.200W, поединечна плотна 180mm 1.800W, дупла плотна 120/210mm 750W/2.300W, Вкупна моќност 6.500W, Индикатор на греење, Димензии 576 x 516 x 38 mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи