ELECTROLUX EHF-06343FK

ELECTROLUX EHF-06343FK

16.999,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВА ПЛОТНА 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ (2 ДУПЛИ ЗОНИ) ДИГИТАЛНИ КОМАНДИ ТАЈМЕР STOP & GO АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА ЗВУЧЕН СИГНАЛ Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВА ПЛОТНА 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ (2 ДУПЛИ ЗОНИ) ДИГИТАЛНИ КОМАНДИ ТАЈМЕР STOP & GO АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА ЗВУЧЕН СИГНАЛ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи