ELECTROLUX EGE-6172NOK

16.999,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВА ПЛОТНА КОМБИНИРАНА СТАКЛОКЕРАМИЧКА 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ НА СТРУЈА 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ НА ПЛИН ИНДИКАТОР ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА МЕХАНИЧКИ КОМАНДИ Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВА ПЛОТНА КОМБИНИРАНА СТАКЛОКЕРАМИЧКА 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ НА СТРУЈА 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ НА ПЛИН ИНДИКАТОР ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА МЕХАНИЧКИ КОМАНДИ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи