Electrolux EFP6440X

Electrolux EFP6440X

6.499,00 ден.   Спореди

Electrolux EFP6440X, Аспиратор на извлекување, INOX, Контрола со лизгање на дугме, 3 степени на брзина, 390м/3 на час, 2 Мотор, 2 Вентилатор, Тотална моќност 180W, Светло 28W Халогено осветлување, Фил...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux EFP6440X, Аспиратор на извлекување, INOX, Контрола со лизгање на дугме, 3 степени на брзина, 390м/3 на час, 2 Мотор, 2 Вентилатор, Тотална моќност 180W, Светло 28W Халогено осветлување, Филтер Алуминиумска касета, Бучност: 69dB, Димензии 598 x 295 x 173 mm (60см)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи