Electrolux EFC90246X

Electrolux EFC90246X

14.999,00 ден.   Спореди

Electrolux EFC90246X, Аспиратор со оџак, INOX со стакло, Контрола со стискање на дугме, 3 степени на брзина, 395м/3 на час, 1 Мотор, 1 Вентилатор, Тотална моќност 180W, Светло 28W Халогено осветлување...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux EFC90246X, Аспиратор со оџак, INOX со стакло, Контрола со стискање на дугме, 3 степени на брзина, 395м/3 на час, 1 Мотор, 1 Вентилатор, Тотална моќност 180W, Светло 28W Халогено осветлување, Филтер Алуминиумска касета, Бучност: 61dB, Димензии 898 x 470 x 768 mm (90см)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи