ELECTROLUX EESF-103-1

4.999,00 ден.   Спореди

СОКОВНИК
МОЌНОСТ 400 W
САД ЗА ОДПАДОЦИ СО КАПАЦИТЕТ 2 Л
САД ЗА СОК
2 БРЗИНИ
Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 7 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СОКОВНИК
МОЌНОСТ 400 W
САД ЗА ОДПАДОЦИ СО КАПАЦИТЕТ 2 Л
САД ЗА СОК
2 БРЗИНИ
Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка




Сродни производи


Најпопуларни производи