EE-ATX-420W-PFC ATX 1.3 PSU 420watt 12cm fan 21dBA 20+4pin 1* SATA

EE-ATX-420W-PFC ATX 1.3 PSU 420watt 12cm fan 21dBA 20+4pin 1* SATA

1.091,00 ден.   Спореди

Шифра 22215 - EE-ATX-420W-PFC ATX 1.3 PSU 420watt 12cm fan 21dBA 20+4pin 1* SATA


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.091,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 22215 - EE-ATX-420W-PFC ATX 1.3 PSU 420watt 12cm fan 21dBA 20+4pin 1* SATA

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка