ECS  Socket AM2+ .NFORCE9M-A(1.0)...(NV MCP78V/92IGA LAN..W/WHQL/ECS LOGO..W/O LPT.(OSP).

ECS Socket AM2+ .NFORCE9M-A(1.0)...(NV MCP78V/92IGA LAN..W/WHQL/ECS LOGO..W/O LPT.(OSP).

2.390,00 ден.   Спореди

Шифра 24074 - ECS Socket AM2+ .NFORCE9M-A(1.0)...(NV MCP78V/92IGA LAN..W/WHQL/ECS LOGO..W/O LPT.(OSP).


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.390,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 24074 - ECS Socket AM2+ .NFORCE9M-A(1.0)...(NV MCP78V/92IGA LAN..W/WHQL/ECS LOGO..W/O LPT.(OSP).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка