ECS GT240 1GB

ECS GT240 1GB

1.799,00 ден.   Спореди

ECS GT240 1GB, Memory size 1GB/128bit, Core Clock 550MHz, Memory Clock 3400MHz, Memory Type GDDR3, DVI-I, VGA and HDMI Output, HDCP, High Definition 1080p Display Support, NGT240-1GQRL-F


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.799,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ECS GT240 1GB, Memory size 1GB/128bit, Core Clock 550MHz, Memory Clock 3400MHz, Memory Type GDDR3, DVI-I, VGA and HDMI Output, HDCP, High Definition 1080p Display Support, NGT240-1GQRL-F

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка