®ECS GT210 512MB, Memory size 512MB, Core Clock 589MHz, Memory Clock 800MHz, Memory Type DDR2, DVI-I, VGA and HDMI Output, HDCP, High Definition 1080p Display Support, NSG210C-512QS-H

1.189,00 ден.   Спореди

®ECS GT210 512MB, Memory size 512MB, Core Clock 589MHz, Memory Clock 800MHz, Memory Type DDR2, DVI-I, VGA and HDMI Output, HDCP, High Definition 1080p Display Support, NSG210C-512QS-H


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.189,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®ECS GT210 512MB, Memory size 512MB, Core Clock 589MHz, Memory Clock 800MHz, Memory Type DDR2, DVI-I, VGA and HDMI Output, HDCP, High Definition 1080p Display Support, NSG210C-512QS-H

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка