ECS A880GM-A3(USB3.0) 125W

ECS A880GM-A3(USB3.0) 125W

2.999,00 ден.   Спореди

ECS A880GM-A3(USB3.0) 125W, DVI, 1eSTAT2, Socket AM3, AMD 880G + SB710, System 5200(MT/S), Memory 4DDR3(Dual Channel), DDR3 1600(O.C.), Graphic Card Integrated DX10.1, 512MB Shared Memory with VGA and...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ECS A880GM-A3(USB3.0) 125W, DVI, 1eSTAT2, Socket AM3, AMD 880G + SB710, System 5200(MT/S), Memory 4DDR3(Dual Channel), DDR3 1600(O.C.), Graphic Card Integrated DX10.1, 512MB Shared Memory with VGA and DVI output, Graphic slot 1 x PCIe x16, 2 x PCIe, 3 x PCI, 5 x SATA 3Gb/s (RAID 0,1,0+1,5) + 1*eSATA2, 2 x USB3.0 ports, Audio 8-CH(HD) ALC888, LAN Giga RTL8111DL, CPU Support 125W CPU, DX10.1, DVI, Hybrid CFX, e-SATA, Special ACC, Hybrid CFX, ATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка