EB-S72 LCD

EB-S72 LCD

22.780,00 ден.   Спореди

EB-S72 LCD, 3LCD SVGA Videoprojector V11H328140


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 22.780,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EB-S72 LCD, 3LCD SVGA Videoprojector V11H328140

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка