Eaton E Series DX 3000H Tower 3000VA/2100W On Line Double

450,00 ден.   Спореди

Eaton E Series DX 3000H Tower 3000VA/2100W On Line Double


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 450,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Eaton E Series DX 3000H Tower 3000VA/2100W On Line Double

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 7 години

од Ненајавен корисник

500 денари !? купувам 100.