EasyTouch Universal Notebook Charger ET-5700 100W 15-24V /USB /8 plugs incl. /Powering 240V/12V (car adaptor incl.)

1.290,00 ден.   Спореди

EasyTouch Universal Notebook Charger ET-5700 100W 15-24V /USB /8 plugs incl. /Powering 240V/12V (car adaptor incl.)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.290,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EasyTouch Universal Notebook Charger ET-5700 100W 15-24V /USB /8 plugs incl. /Powering 240V/12V (car adaptor incl.)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка