EasyTouch Keyboard ET-945 Adrenaline PS/2 (LOW PROFILE)

232,00 ден.   Спореди

Шифра 37522 - EasyTouch Keyboard ET-945 Adrenaline PS/2 (LOW PROFILE)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 232,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 37522 - EasyTouch Keyboard ET-945 Adrenaline PS/2 (LOW PROFILE)

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка