Earphones Trevi JS657 Sport Pink

Earphones Trevi JS657 Sport Pink

390,00 ден.   Спореди

Ergonomic Sports Headphones Trevi JS 657, comfortable and ultra lightweight!

Ear, ideal for jogging, biking or at the gym. External noise reduced thanks to the silicone rings.

Cable ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 390,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ergonomic Sports Headphones Trevi JS 657, comfortable and ultra lightweight!

Ear, ideal for jogging, biking or at the gym. External noise reduced thanks to the silicone rings.

Cable length 1.2 m Connector 3.5 mm. and weight of only 5 grams!

Connector O 3.5 mm;
Weight: 5 gr.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка