EAH6950/2DI2S/2GD5, PCIE 2.1, Radeon HD 6950, 2GB DDR5 256bit, Engine CLK (MHz) 810, Memory CLK (MHz) 4.8GHz, D-Sub Output, DVI Output x1 (DVI-I), HDMI Output x1, HDCP Support, DVI to D-Sub and DVI to HDMI adaptor, DirectCU boosts performance with su

14.999,00 ден.   Спореди

EAH6950/2DI2S/2GD5, PCIE 2.1, Radeon HD 6950, 2GB DDR5 256bit, Engine CLK (MHz) 810, Memory CLK (MHz) 4.8GHz, D-Sub Output, DVI Output x1 (DVI-I), HDMI Output x1, HDCP Support, DVI to D-Sub and DVI to...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EAH6950/2DI2S/2GD5, PCIE 2.1, Radeon HD 6950, 2GB DDR5 256bit, Engine CLK (MHz) 810, Memory CLK (MHz) 4.8GHz, D-Sub Output, DVI Output x1 (DVI-I), HDMI Output x1, HDCP Support, DVI to D-Sub and DVI to HDMI adaptor, DirectCU boosts performance with superior metal components and all-copper cooling

Рам капацитет 2 GB
Бренд на графичка картичка ATI
Слот за графичка картичка PCI Express
Модел на графичка картичка HD6950
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка