EAH6670/DIS/1GD5 Radeon HD6670 PCIE PCIE 2.1

EAH6670/DIS/1GD5 Radeon HD6670 PCIE PCIE 2.1

5.290,00 ден.   Спореди

EAH6670/DIS/1GD5 Radeon HD6670 PCIE PCIE 2.1, Memory 1GB, Memory Type DDR5 128 bit, Engine CLK (MHz) 810, Memory CLK (MHz) 4GHz, 1x DVI-I (HDCP support), DVI-to-D-sub adaptor


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.290,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EAH6670/DIS/1GD5 Radeon HD6670 PCIE PCIE 2.1, Memory 1GB, Memory Type DDR5 128 bit, Engine CLK (MHz) 810, Memory CLK (MHz) 4GHz, 1x DVI-I (HDCP support), DVI-to-D-sub adaptor

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка