EAH5830 DIRECTCU/2DIS/1GD5

EAH5830 DIRECTCU/2DIS/1GD5

12.056,00 ден.   Спореди

EAH5830 DIRECTCU/2DIS/1GD5, Radeon HD5830, PCIE 2.1, 1GB, DDR5 256 bit, Engine CLK (MHz) 800, Memory CLK (MHz) 4.0GHz, DVI-I * 2 (HDCP support), Native HDMI, HDCP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.056,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EAH5830 DIRECTCU/2DIS/1GD5, Radeon HD5830, PCIE 2.1, 1GB, DDR5 256 bit, Engine CLK (MHz) 800, Memory CLK (MHz) 4.0GHz, DVI-I * 2 (HDCP support), Native HDMI, HDCP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка