EAH5750 FML/2DI/1GD5/A

EAH5750 FML/2DI/1GD5/A

7.649,00 ден.   Спореди

EAH5750 FML/2DI/1GD5/A, PCIE/PCIE 2.1, Radeon HD 5750, 1GB DDR5 128bit, Engine CLK (MHz) 700, Memory CLK (MHz) 4.6GHz (1150 MHz DDR5), DVI-I Output x2, HDMI Output x1, HDTV Output x1, HDCP Support, Xt...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.649,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EAH5750 FML/2DI/1GD5/A, PCIE/PCIE 2.1, Radeon HD 5750, 1GB DDR5 128bit, Engine CLK (MHz) 700, Memory CLK (MHz) 4.6GHz (1150 MHz DDR5), DVI-I Output x2, HDMI Output x1, HDTV Output x1, HDCP Support, Xtreme Design Formula Series

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка