EAH5670/DI/1GD3 RADEON HD 5670 PCIE PCIE 2.1

3.690,00 ден.   Спореди

EAH5670/DI/1GD3 RADEON HD 5670 PCIE PCIE 2.1, Memory 1GB, Memory Type DDR3 128 bit, Engine CLK (MHz) 775, Memory CLK (MHz) 800, 1x DVI-I (HDCP support)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.690,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EAH5670/DI/1GD3 RADEON HD 5670 PCIE PCIE 2.1, Memory 1GB, Memory Type DDR3 128 bit, Engine CLK (MHz) 775, Memory CLK (MHz) 800, 1x DVI-I (HDCP support)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка